Tłumnie odwiedzane Władysławowo

Nie masz pomysłu na wakacje? Chciałbyś odpocząć i jednocześnie znaleźć jakieś ciekawe zajęcie dla dzieci? Czy lubisz powiew morskiej bryzy i zapach morza? Proponuję odwiedzić Władysławowo.

Osobiście byłem tam kilka razy i muszę powiedzieć, że zawsze urlop był udany. Jest tam piękna plaża, która jest bardzo czysta i przede wszystkim prawie w całości pokryta piaskiem, zresztą tak samo jest z dnem morza. Dzięki temu nie musimy się martwić, że my albo nasze dzieci zranią się w stopy. Poza tym na okrągło odbywają się tam liczne imprezy i dyskoteki. Jeśli lubisz szybką jazdę to możesz przejechać się na tzw. bananie. Jest to podnosząca poziom adrenaliny niezrównana atrakcja, a do tego tania, tylko 15 złotych, a wspomnienia niezapomniane. Możesz także pojeździć na skuterze wodnym. Co prawda taka przejażdżka nie należy do tanich, ale to niezwykłe przeżycie. Skuter wodny osiąga bardzo dużą prędkość, co daje mocnego kopa. Jeśli lubisz adrenalinę, to również coś dla Ciebie. Mam jeszcze jeden sposób na zastrzyk adrenaliny. Pojedź do Władysławowa, nie rezerwując pokoju w żadnym z tamtejszych baz noclegowych. Obiecuję Ci, że miejsce na pewno znajdziesz, ponieważ noclegów jest tam pod dostatkiem.

Jeżeli lubisz wędkować i pragniesz rywalizować z innymi w poławianiu ryb, śmiało przyjeżdżaj do Władysławowa. W roku 2016 odbędzie się Grauvell Cup 2016. To tutaj przeżyjesz prawdziwie ekscytujące doznania. To może teraz trochę magii? Magiczny Zawrót Głowy to świat iluzji optycznych, trików i paradoksów. Zobaczysz tutaj także zabawki optyczne z XIX wieku. Gabinet Śmiechu wprowadzi każdego w wesoły nastrój, gdy zobaczy zniekształcone, śmieszne postacie odbite w nadzwyczajnie wykonanych lustrach, jest ich aż 13. Założę się, że taka wystawa przypadnie do gustu twoim dzieciom. Może warto więc już teraz zarezerwować gdzieś jakiś przytulny nocleg we Władysławowie.

Będąc tu przejdziesz się Aleją Gwiazd Sportu. Została tu umieszczona w formie gwiazd ponad stuletnia historia polskiego sportu. Obiekt ten nakłania do refleksji i nawołuje do poczucia dumy z własnej narodowości. Można zobaczyć nazwiska takie jak: Grzegorz Lato, Zbigniew Boniek czy Dariusz Michalczewski „Tiger”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>